ico

O nás

You are here: Home » O nás

Playmedia, s.r.o. je košická, dynamická a kreatívna reklamná agentúra s inovatívnymi nápadmi. Prinášame strategický marketing na mieste, kde sa dejú obchodné rozhodnutia. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2011, ale máme za sebou už niekoľko úspešných  kampaní, ktoré sme podporili: Dobrý anjel, Hodina deťom, AMFIK uvádza, 1.košický trojkráľový beh /boli sme hlavný mediálny partner/, ICE DREAM + NO NAME, Hokejové mestečko, INTEGRÁCIA - svieti pre všetky deti rovnako /koncert/, INTEGRÁCIA - charitatívna športová exhibícia, I.M.T.SMILE /koncert/, Tuning zraz, Folk fest, tajvan leto, Tokajský festival, Peter Cmorík – … o tebe /koncert – mediálne partnerstvo/, Diabolský šansón, Svet práce 2014, Košický festival piva  a iné.

Sme prví!

Na slovenský trh prinášame ako prví rozvinutú a veľmi úspešnú myšlienku vysielania reklamy na INdoorových FULL HD obrazovkách. Realizujeme taktický marketing, pomocou ktorého viete jednoducho aktualizovať Vaše reklamné spoty a operatívne tak reagovať na meniace sa podmienky Vášho podnikania. Získajte výhody televíznej reklamy za zlomok ceny. Veríme, že aj tá najkvalitnejšia reklama vie byť cenovo dostupná a efektívna, a preto prinášame “projekčnú technológiu”, ktorá to umožňuje.

Prečo byť len out? Skúste byť tiež IN?

  • - Vaša reklama bude umiestnená na najdôležitejšom mieste
  • - na mieste, kde sa tvoria nákupné rozhodnutia
  • - na mieste, kde sa formuje budúci postoj k značke
  • - na mieste, kde zmyslom samotnej existencie je podpora predaja
  • - veríme, že len to najlepšie je pre Vás dosť dobré, a preto posúvame tento typ   reklamy ešte na vyššiu úroveň

Pamätajte, že svetelná dynamická video reklama je: - účinná – estetická  – reprezentatívna – prirodzene pútavá – flexibilná  – a k prírode šetrná forma reklamy

playmedia.sk – Kto sme? Čo robíme? Aký marketing Vám vieme ponúknuť?.

 

Show Comments